Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании действий противоправными, признании незаконным и отмене решения относительно перевода судьи

Высший административный суд
Постановление от 29.09.2015 № 800/284/15

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

29.09.2015 р.

Справа N 800/284/15

Вищий адміністративний суд України у складі колегії суддів: головуючого - Маринчак Н. Є., суддів - Вербицької О. В., Карася О. В., Олендера І. Я., Рибченка А. О., при секретарі - Ігнатенко О. В. (за участю: представника відповідача - Б. А. В., третьої особи - ОСОБА_2), розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за позовом ОСОБА_3 до Вищої кваліфікаційної комісії суддів України (за участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог, ОСОБА_2) про визнання дій протиправними, визнання незаконним та скасування рішення, зобов'язання вчинити певні дії, встановив:

Позивач звернувся до Вищого адміністративного суду України із позовом до Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, в якому просив:

- визнати незаконними та протиправними дії Вищої кваліфікаційної комісії суддів України щодо розгляду на засіданні 12.05.2015 р. заяви судді Донецького апеляційного господарського суду, обраного безстроково, ОСОБА_2 про надання рекомендацій для переведення його до Львівського апеляційного господарського суду;

Опрос