Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О возвращении искового заявления истцу

Высший административный суд
Определение от 11.06.2015 № 800/163/15

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

УХВАЛА

11.06.2015 р.

Справа N 800/163/15

Суддя Вищого адміністративного суду України - Леонтович К. Г., розглянувши матеріали позовної заяви ОСОБА_1 до Президента України П. П. О., працівників Адміністрації Президента України К. К. та З. А. про зобов'язання вчинити певні дії, встановив:

14 травня 2015 року ОСОБА_1 звернувся до Вищого адміністративного суду України, як до суду першої інстанції з адміністративним позовом до Президента України П. П. О., працівників Адміністрації Президента України К. К. та З. А., в якому просив: прийняти до розгляду позовні вимоги до Президента України П. П. О., працівників Адміністрації Президента України К. К. та З. А та відкрити провадження; зобов'язати Президента України виконати функції, передбачені ст. ст. 102, 106 Конституції України по всіх зверненнях позивача за 2014 та 2015 роки; зобов'язати відмінити Указ Президента України Я. В. Ф. про створення Вищого спеціалізованого суду України по розгляду цивільних та кримінальних справ; стягнути з Президента України в дохід держави грошові кошти в сумі 100000 (сто тисяч) гривень; зобов'язати Президента України відмінити всі рішення екс-Президента Я. В. Ф. та Генерального прокурора П. В. П. і по суті особисто розглянути усі звернення адресовані Президенту України за 2014 - 2015 рр.; розгляд позовної заяви проводити в режимі відео-конференції; звільнити позивача від сплати судового збору та оплати правової допомоги у зв'язку із його перебуванням під вартою та позбавленням можливості володіти грошима та матеріальними цінностями, що відповідно до пп. 13 п. 2 ст. 3 Закону України "Про судовий збір" N 3674-VI від 8 липня 2011 року є підставою для звільнення від сплати судового збору при поданні позовної заяви; зробити запит в Адміністрацію Президента та в Київський центр вторинної правової допомоги щодо надання йому безкоштовної правової допомоги в даному провадженні.

Статтею 1711 КАС України передбачено, що Вищий адміністративний суд України як суд першої інстанції розглядає адміністративні справи, зокрема, щодо законності (крім конституційності) постанов Верховної Ради України, указів і розпоряджень Президента України, актів Вищої ради юстиції, дій чи бездіяльності Верховної Ради України, Президента України, Вищої ради юстиції.

Ухвалою Вищого адміністративного суду України від 20 травня 2015 року позовна заява ОСОБА_1 залишена без руху та встановлений строк усунення недоліків позовної заяви.

Опрос