Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании противоправным и отмене решения об отстранении судьи от должности

Высший административный суд
Постановление от 03.06.2015 № 800/97/15

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

03.06.2015 р.

Справа N 800/97/15

Вищий адміністративний суд України у складі колегії суддів: головуючий, суддя - Голяшкін О. В. (доповідач), судді: Донець О. Є., Логвиненко А. О., Мороз Л. Л., Черпіцька Л. Т., секретар судового засідання - Загородня М. О., за участю: представників: позивача - ОСОБА_4, відповідача - Б. А. В., прокурора - Б. А. М., розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративний позов ОСОБА_6 до Вищої кваліфікаційної комісії суддів України про визнання протиправним та скасування рішення, встановив:

ОСОБА_6 звернулася до Вищого адміністративного суду України з адміністративним позовом до Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, в якому просила визнати протиправним та скасувати рішення відповідача від 10 березня 2015 року про відсторонення судді Печерського районного суду м. Києва ОСОБА_6 від посади.

В обґрунтування позовних вимог позивач зазначила, що оскаржуване рішення відповідача прийняте з порушенням вимог чинного законодавства та порядку розгляду питання про продовження строку відсторонення від посади, без врахування наслідків продовження строку відсторонення позивача від посади для інших осіб, є таким, що створює перешкоди для виконання позивачем посадових обов'язків.

Опрос