Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании противоправными действий и обязательстве осуществить перерасчет пенсии

Высший административный суд
Постановление от 16.06.2015 № К/800/16045/15

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

16.06.2015 р.

N К/800/16045/15

Колегія суддів Вищого адміністративного суду України в складі - Цуркана М. І. (головуючий); Єрьоміна А. В.; Кравцова О. В., розглянувши в порядку письмового провадження адміністративну справу за позовом ОСОБА_4 до Головного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області, Запорізького обласного військового комісаріату про визнання протиправними дій та зобов'язання здійснити перерахунок пенсії, що переглядається за касаційною скаргою ОСОБА_4 на постанову Орджонікідзевського районного суду міста Запоріжжя від 24 грудня 2013 року та ухвалу Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду від 5 червня 2014 року, установила:

У грудні 2013 року ОСОБА_4 звернувся до суду з позовом до Головного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області (далі - ГУ ПФУ), Запорізького обласного військового комісаріату (далі - Військкомат) про визнання протиправними дій та зобов'язання здійснити перерахунок пенсії.

Зазначав, що перебуває на обліку в ГУ ПФУ та отримує пенсію відповідно до Закону України від 9 квітня 1992 року N 2262-XII "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" (далі - Закон N 2262-XII), однак при розрахунку пенсії ГУ ПФУ протиправно не врахувало фактично отримані ним у складі грошового забезпечення суми матеріальної допомоги на оздоровлення та соціально-побутові питання, індексації заробітної плати, грошової допомоги при звільненні, з яких справлялися страхові внески на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування.

Опрос