Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании противоправными действий и отмене решения об отстранении судьи от должности

Высший административный суд
Постановление от 02.09.2015 № 800/263/15

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

02.09.2015 р.

Справа N 800/263/15

Вищий адміністративний суд України у складі колегії суддів: головуючого - судді Ємельянової В. І., суддів - Іваненко Я. Л., Кочана В. М., Олексієнка М. М., Штульман І. В., при секретарі судового засідання - Шаманській І. В. (за участю: представника позивача - ОСОБА_2, представника відповідача - М. М. Д.), розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за позовом ОСОБА_4 до Вищої кваліфікаційної комісії суддів України (далі - ВККС України, Комісія) про визнання протиправними дій та скасування рішення про відсторонення судді від посади, встановив:

Представник ОСОБА_4 звернувся в інтересах позивача до суду з позовом до ВККС України, в якому просив визнати протиправними дії відповідача щодо прийняття рішення про відсторонення ОСОБА_4 від посади судді апеляційного суду міста Києва та скасувати рішення від 10 липня 2015 року N 50/вп-15 про відсторонення ОСОБА_4 від посади судді апеляційного суду міста Києва у зв'язку з притягненням його до кримінальної відповідальності.

В обґрунтування позову зазначив, що 10 липня 2015 року на черговому засіданні ВККС України на підставі клопотання Генерального прокурора України про відсторонення від посади у зв'язку з підозрою у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених частиною 2 статті 375 та частиною 2 статті 3761 Кримінального кодексу України, було прийнято рішення про відсторонення судді апеляційного суду міста Києва Ч. А. В. від посади.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос