Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании противоправными действий и отмене решения об отстранении судьи от должности

Высший административный суд
Постановление от 02.09.2015 № 800/263/15

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

02.09.2015 р.

Справа N 800/263/15

Вищий адміністративний суд України у складі колегії суддів: головуючого - судді Ємельянової В. І., суддів - Іваненко Я. Л., Кочана В. М., Олексієнка М. М., Штульман І. В., при секретарі судового засідання - Шаманській І. В. (за участю: представника позивача - ОСОБА_2, представника відповідача - М. М. Д.), розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за позовом ОСОБА_4 до Вищої кваліфікаційної комісії суддів України (далі - ВККС України, Комісія) про визнання протиправними дій та скасування рішення про відсторонення судді від посади, встановив:

Представник ОСОБА_4 звернувся в інтересах позивача до суду з позовом до ВККС України, в якому просив визнати протиправними дії відповідача щодо прийняття рішення про відсторонення ОСОБА_4 від посади судді апеляційного суду міста Києва та скасувати рішення від 10 липня 2015 року N 50/вп-15 про відсторонення ОСОБА_4 від посади судді апеляційного суду міста Києва у зв'язку з притягненням його до кримінальної відповідальності.

В обґрунтування позову зазначив, що 10 липня 2015 року на черговому засіданні ВККС України на підставі клопотання Генерального прокурора України про відсторонення від посади у зв'язку з підозрою у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених частиною 2 статті 375 та частиною 2 статті 3761 Кримінального кодексу України, було прийнято рішення про відсторонення судді апеляційного суду міста Києва Ч. А. В. від посади.

Опрос