Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об отмене налоговых уведомлений-решений

Высший административный суд
Определение от 19.05.2015 № 2а-11392/11/1370, К/800/65997/14

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

УХВАЛА

19.05.2015 р.

N К/800/65997/14

Вищий адміністративний суд України у складі колегії суддів: головуючого - судді Вербицької О. В., суддів - Маринчак Н. Є., Муравйова О. В. (за участю секретаря - Іванова Д. О., представників: позивача - Л. Р. О., відповідача - У. Т. О., прокуратури - А. І. О.), розглянувши у відкритому судовому засіданні касаційну скаргу Спеціалізованої державної податкової інспекції з обслуговування великих платників у м. Львові Міжрегіонального Головного управління Міндоходів на постанову Львівського окружного адміністративного суду від 19.06.2012 року та ухвалу Львівського апеляційного адміністративного суду від 02.12.2014 року у справі N 2а-11392/11/1370 за позовом Державного підприємства Міністерства оборони України "Львівський державний авіаційно-ремонтний завод" до Спеціалізованої державної податкової інспекції по роботі з великими платниками податків у м. Львові Державної податкової служби (за участю прокуратури Львівської області, прокуратури м. Львова) про скасування податкових повідомлень-рішень, встановив:

Державне підприємство Міністерства оборони України "Львівський державний авіаційно-ремонтний завод" (далі по тексту - позивач, ДП МОУ "Львівський державний авіаційно-ремонтний завод") звернулось з позовом до Спеціалізованої державної податкової інспекції по роботі з великими платниками податків у м. Львові Державної податкової служби (далі по тексту - відповідач, СДПІ) за участю Прокуратури Львівської області, Прокуратури м. Львова (далі по тексту - прокуратура) про скасування податкових повідомлень-рішень.

Постановою Львівського окружного адміністративного суду від 19.06.2012 року адміністративний позов задоволено.

Ухвалою Львівського апеляційного адміністративного суду від 02.12.2014 року апеляційну скаргу СДПІ залишено без задоволення, а рішення суду першої інстанції - без змін.

Відповідач, не погоджуючись з вищевказаними рішеннями судів першої та апеляційної інстанцій, оскаржив їх у касаційному порядку, просить скасувати з мотивів порушення норм матеріального та процесуального права та прийняти нове рішення про відмову у задоволенні позовних вимог.

Опрос