Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О возвращении по ошибке или излишне зачисленных в бюджет средств

Высший административный суд
Определение от 28.05.2015 № 817/2276/13-а, К/800/13731/15

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

УХВАЛА

28.05.2015 р.

N К/800/13731/15

Вищий адміністративний суд України у складі колегії суддів: головуючого - судді Шведа Е. Ю., суддів - Горбатюка С. А., Мороз Л. Л., розглянувши у порядку письмового провадження адміністративну справу за касаційною скаргою Товариства з обмеженою відповідальністю "РІФ" на постанову Житомирського апеляційного адміністративного суду від 05 вересня 2013 року у справі N 817/2276/13-а за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "РІФ" до Головного управління Державного казначейства у Рівненській області, Управління Пенсійного фонду України в м. Рівне Рівненської області, третя особа - Державна податкова інспекція у м. Рівному Рівненської області Державної податкової служби, про визнання бездіяльності протиправною та зобов'язання вчинити певні дії, встановив:

Товариство з обмеженою відповідальністю "РІФ" (далі - ТОВ "РІФ") звернулось до суду з позовом до Головного управління Державного казначейства у Рівненській області (далі - ГУ ДКУ у Рівненській області), Управління Пенсійного фонду України в м. Рівне Рівненської області (далі - УПФУ в м. Рівне Рівненської області), в якому просив:

- визнати бездіяльність УПФУ в м. Рівне Рівненської області щодо повернення ТОВ "РІФ" помилково або надмірно зарахованих до бюджету коштів в сумі 20047,12 грн. протиправною;

- зобов'язати УПФУ в м. Рівне Рівненської області направити подання до ГУ ДКУ у Рівненській області про повернення помилково або надмірно зарахованих до бюджету коштів у розмірі 20047,12 грн. ТОВ "РІФ";

- зобов'язати ГУ ДКУ у Рівненській області на підставі подання УПФУ в м. Рівне та Рівненській області перерахувати на розрахунковий рахунок ТОВ "РІФ" надмірно зараховані до бюджету кошти у розмірі 20047,12 грн.

Опрос