Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О частичной отмене распоряжения относительно предоставления в платное долгосрочное временное пользование лесного участка

Высший административный суд
Определение от 06.08.2015 № К/800/13728/15

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

УХВАЛА

06.08.2015 р.

N К/800/13728/15

Вищий адміністративний суд України у складі колегії суддів: головуючого - Кравцова О. В., суддів - Васильченко Н. В., Чумаченко Т. А., секретаря судового засідання - Корінець Ю. О. (за участю: представника позивача - Н. І. К., представника третьої особи - Ч. В. В.), розглянувши у відкритому судовому засіданні касаційну скаргу Приватного підприємства "ШАУН-ДСК" на постанову Київського апеляційного адміністративного суду від 1 червня 2011 року у справі за позовом Приватного підприємства "ШАУН-ДСК" до Черкаської обласної державної адміністрації, треті особи - Черкаське обласне управління лісового та мисливського господарства, Державне підприємство "Золотоніське лісове господарство", прокуратура Черкаської області, про часткове скасування розпорядження від 21 травня 2010 року N 102, встановив:

У грудні 2010 року Приватне підприємство "ШАУН-ДСК" (надалі - позивач, Підприємство) звернулось до суду із позовом до Черкаської обласної державної адміністрації (надалі - відповідач, Черкаська ОДА), треті особи: Черкаське обласне управління лісового та мисливського господарства, Державне підприємство "Золотоніське лісове господарство" (надалі - ДП "Золотоніське лісове господарство"), в якому просило скасувати розпорядження Черкаської ОДА від 21 травня 2010 року N 102 в частині скасування пункту 1.1, пунктів 2, 3 розпорядження від 22 березня 2010 року N 65 щодо надання позивачу у платне довгострокове тимчасове користування (без вилучення) лісової ділянки площею 0,8 га, яка знаходиться в постійному користуванні ДП "Золотоніське лісове господарство", щодо обов'язку використовувати лісову ділянку відповідно до заявленої мети з дотриманням вимог статті 20 Лісового кодексу України, а також щодо надання ДП "Золотоніське лісове господарство" доручення укласти з Підприємством договір тимчасового користування лісовою ділянкою, забезпечити його нотаріальне посвідчення і реєстрацію в Черкаському обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

Опрос