Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании незаконным и отмене приказа Государственной службы Украины по лекарственным средствам от 27 марта 2012 года N 215 "О прекращении действия свидетельства о государственной регистрации медицинского изделия"

Высший административный суд
Определение от 12.08.2015 № К/800/32507/14, К/800/32690/14, К/800/34810/14

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

УХВАЛА

12.08.2015 р.

N К/800/32507/14

Колегія суддів Вищого адміністративного суду України у складі - Чумаченко Т. А., Смоковича М. І., Стрелець Т. Г., при секретарі - Кальненко О. І. (за участю: представників позивача - Ф. Д. Е., представника відповідача - Ф. О. О., третьої особи (ДП "Укрмедпостач" МОЗ України) - В. Я. В., С. О. В., прокурора - Г. Ю. В.), розглянувши у відкритому судовому засіданні касаційні скарги державного підприємства для постачання медичних установ "Укрмедпостач" Міністерства охорони здоров'я України, Державної служби України з лікарський засобів та заступника прокурора м. Києва на постанову Київського апеляційного адміністративного суду від 29 травня 2014 року у справі за позовом Фамед Інжиніринг ГмбХ КО КГ до Державної служби України з лікарських засобів, треті особи - державне підприємство для постачання медичних установ "Укрмедпостач" Міністерства охорони здоров'я України, товариство з обмеженою відповідальністю "Технолоджі груп" та Міністерство охорони здоров'я України (за участю прокуратури м. Києва) про визнання незаконним та скасування наказу, встановила:

Фамед Інжиніринг ГмбХ КО КГ звернулась до суду з позовом до Державної служби України з лікарських засобів, треті особи: державне підприємство для постачання медичних установ "Укрмедпостач" Міністерства охорони здоров'я України, товариство з обмеженою відповідальністю "Технолоджі груп" та Міністерство охорони здоров'я України, за участі прокуратури м. Києва, про визнання незаконним та скасування наказу.

Постановою Окружного адміністративного суду м. Києва від 17 грудня 2013 року у задоволенні позову відмовлено.

Опрос