Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О взыскании единовременной денежной помощи

Высший административный суд
Постановление от 09.06.2015 № К/800/54885/14

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

09.06.2015 р.

N К/800/54885/14

Вищий адміністративний суд України у складі колегії суддів - Ситникова О. Ф. (суддя-доповідач), Малиніна В. В., Швець В. В., розглянувши в письмовому провадженні адміністративну справу за позовом ОСОБА_4 до Міністерства оборони України, Державного підприємства обслуговування повітряного руху України, Дніпропетровського регіонального структурного підрозділу обслуговування повітряного руху України про стягнення одноразової грошової допомоги, за касаційною скаргою Міністерства оборони України на постанову Харківського окружного адміністративного суду від 20 січня 2014 року та ухвалу Харківського апеляційного адміністративного суду від 25 березня 2014 року, встановив:

ОСОБА_4, звернувся до суду з адміністративним позовом до Міністерства оборони України, Державного підприємство обслуговування повітряного руху України, Дніпропетровського регіонального структурного підрозділу обслуговування повітряного руху України про визнання бездіяльності протиправною, стягнення заборгованості з виплати одноразової грошової допомоги при звільненні.

Постановою Харківського окружного адміністративного суду від 20 січня 2014 року адміністративний позов ОСОБА_4, задоволено частково.

Опрос