Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании противоправным и отмене требования относительно устранения нарушений и возмещения материального ущерба

Высший административный суд
Определение от 26.02.2015 № К/800/57576/14

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

УХВАЛА

26.02.2015 р.

N К/800/57576/14

Колегія суддів Вищого адміністративного суду України у складі: головуючого - Маслія В. І., суддів - Розваляєвої Т. С., Черпіцької Л. Т., розглянувши в порядку письмового провадження питання про виправлення описки в ухвалі колегії суддів Вищого адміністративного суду України від 22 січня 2015 року у справі за позовом Корюківського районного центру зайнятості - робочого органу виконавчої дирекції Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття до Державної фінансової інспекції в Чернігівській області про визнання протиправним та скасування пункту 2 вимоги, встановила:

В ухвалі Вищого адміністративного суду України від 22 січня 2015 року допущено описки в зазначенні позивача та в датах прийняття оскаржуваних рішень.

А саме, в резолютивній частині ухвали Вищого адміністративного суду України від 22 січня 2015 року помилково зазначено: "касаційну скаргу Чернігівського обласного центру зайнятості" замість "касаційну скаргу Корюківського районного центру зайнятості - робочого органу виконавчої дирекції Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття", а також зазначено "постанову Чернігівського окружного адміністративного суду від 01 березня 2012 року та ухвалу Київського апеляційного адміністративного суду від 31 липня 2012 року" замість "постанову Чернігівського окружного адміністративного суду від 02 березня 2012 року та ухвалу Київського апеляційного адміністративного суду від 09 серпня 2012 року".

Відповідно до ст. 169 Кодексу адміністративного судочинства України суд може з власної ініціативи або за заявою особи, що брала участь у справі, чи іншої заінтересованої особи виправити допущені в судовому рішенні цього суду описки, очевидні арифметичні помилки незалежно від того, набрало судове рішення законної сили чи ні.

Опрос