Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании бездеятельности противоправной относительно невнесения представления в Верховную Раду Украины об освобождении от должности членов Центральной избирательной комиссии, срок пребывания на должностях которых завершился 1 июня 2014 года, и обязательстве назначить новых членов

Высший административный суд
Постановление от 13.07.2015 № 800/135/15

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

13.07.2015 р.

Справа N 800/135/15

Колегія суддів Вищого адміністративного суду України у складі: головуючого - судді Леонтович К. Г., суддів - Зайця В. С., Калашнікової О. В., Мороза В. Ф., Чалого С. Я., секретаря - Коцюрби В. М. (за участю: ОСОБА_1, ОСОБА_2; представників: Президента України П. П. О. - М. О. В., Центральної виборчої комісії - К. А. І.), розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні Вищого адміністративного суду України справу за адміністративним позовом ОСОБА_1, ОСОБА_2 до Президента України П. П. О., треті особи - Верховна Рада України, Центральна виборча комісія, про визнання бездіяльності протиправною та зобов'язання вчинити певні дії, встановила:

Громадяни ОСОБА_1, ОСОБА_2 24 квітня 2015 року звернулися в суд, з урахуванням уточнення позовних вимог, з позовом, в якому просили визнати протиправною бездіяльність Президента України П. П. О., що полягає у невиконанні тривалий час та в розумний строк своїх повноважень відповідно до ст. 106 Конституції України щодо внесення подання до Верховної Ради України про звільнення членів Центральної виборчої комісії, термін перебування на посадах яких закінчений 1 червня 2014 року (всього 12 членів), і відповідного подання про призначення нових членів замість тих, які підлягають звільненню внаслідок закінчення повноважень, у період з 27 листопада 2014 року і до цього часу; зобов'язати Президента України П. П. О. внести подання про звільнення членів Центральної виборчої комісії до Верховної Ради України, термін перебування на посадах яких закінчений 1 червня 2014 року (всього 12 членів), і відповідне подання про призначення нових членів замість тих, які підлягають звільненню внаслідок закінчення повноважень.

Опрос