Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании противоправными действий по принятию решения об отстранении судьи от должности

Высший административный суд
Постановление от 17.06.2015 № 800/160/15

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

17.06.2015 р.

Справа N 800/160/15

Колегія суддів Вищого адміністративного суду України у складі: головуючого - судді Рецебуринського Ю. Й., суддів - Бутенка В. І., Ємельянової В. І., Олексієнка М. М., Штульман І. В., секретаря судового засідання - Горбатюка В. С. (за участю: позивача - ОСОБА_4, представників: позивача - ОСОБА_5, третьої особи - ОСОБА_6), розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за позовом ОСОБА_4 до Вищої кваліфікаційної комісії суддів України (далі - ВККС України), третя особа, яка не заявляє самостійних вимог - Генеральна прокуратура України, про визнання дій протиправними, визнання протиправним та скасування рішення, встановила:

У травні 2015 року ОСОБА_4 звернулась до суду з адміністративним позовом, в якому просила: визнати протиправними дії ВККС України щодо прийняття рішення від 10 березня 2015 року N 13/вп-15 про відсторонення судді Печерського районного суду м. Києва ОСОБА_4. від посади; визнати протиправним та скасувати рішення ВККС України від 10 березня 2015 року N 13/вп-15 про відсторонення судді Печерського районного суду м. Києва ОСОБА_4. від посади; витрати по справі покласти на відповідача.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос