Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об обязательстве осуществить перерасчет и выплату государственной пенсии по возрасту

Высший административный суд
Определение от 09.06.2015 № К/800/19909/15

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

УХВАЛА

09.06.2015 р.

N К/800/19909/15

Вищий адміністративний суд України в складі колегії суддів - Єрьоміна А. В. (головуючий), Кравцова О. В., Цуркана М. І., розглянувши в порядку письмового провадження адміністративну справу за позовом ОСОБА_4 до Управління Пенсійного фонду України в Самарському районі м. Дніпропетровська про визнання дій протиправними та зобов'язання вчинити певні дії, що переглядається за касаційною скаргою ОСОБА_4 на постанову Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду від 7 жовтня 2014 року, встановив:

У лютому 2014 року ОСОБА_4 (далі - позивач) звернувся в Самарський районний суд м. Дніпропетровська з адміністративним позовом до Управління Пенсійного фонду України в Самарському районі м. Дніпропетровська (далі - відповідач), в якому просив визнати неправомірними дії управління Пенсійного фонду України в Самарському районі м. Дніпропетровська щодо призначення пенсії та зобов'язати відповідача здійснити перерахунок та виплату державної пенсії за віком із застосуванням показника середньої заробітної плати працівників за три календарні роки, що передує року призначення пенсії, тобто за 2010, 2011, 2012 роки, що передбачено статтею 40 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" від 9 липня 2003 року N 1058-IV (далі - Закон N 1058-IV), починаючи з часу звернення з заявою про призначення пенсії та в подальшому.

В обґрунтування позовних вимог позивач зазначав, що з 1993 року він отримував пенсію згідно Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, і деяких інших осіб". У липні 2013 року, досягнувши пенсійного віку, він звернувся до відповідача із заявою про призначення йому пенсії відповідно до Закону N 1058-IV.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос