Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об отмене решения об аннулировании регистрации плательщика налога на добавленную стоимость

Высший административный суд
Определение от 22.01.2015 № К/800/26243/14

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

УХВАЛА

22.01.2015 р.

N К/800/26243/14

Колегія суддів Вищого адміністративного суду України у складі суддів - Островича С. Е., Степашка О. І., Федорова М. О., секретаря судового засідання - Іванова К. Ю., представник позивача - К. Ю. В., представник відповідача - не з'явився, розглянувши у відкритому судовому засіданні касаційну скаргу Державної податкової інспекції у Дзержинському районі м. Харкова Харківської області Державної податкової служби на постанову Харківської апеляційного адміністративного суду від 06 вересня 2012 року у справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Червоний Сердолік" до Державної податкової інспекції у Дзержинському районі м. Харкова Харківської області Державної податкової служби, Державного реєстратора Департаменту державної реєстрації юридичних осіб і фізичних осіб - підприємців Харківської міської ради про скасування рішення, зобов'язання вчинити певні дії, встановила:

Товариство з обмеженою відповідальністю "Червоний Сердолік" (далі - ТОВ "Червоний Сердолік") звернулось до суду з позовом до Державної податкової інспекції у Дзержинському районі м. Харкова Харківської області Державної податкової служби (далі - ДПІ у Дзержинському районі) в якому просить скасувати рішення, зобов'язати вчинити певні дії.

Постановою Харківського окружного адміністративного суду від 12 січня 2012 року у задоволенні позову ТОВ "Червоний Сердолік" відмовлено.

Постановою Харківської апеляційного адміністративного суду від 06 вересня 2012 року апеляційну скаргу ТОВ "Червоний Сердолік" задоволено. Скасовано постанову Харківського окружного адміністративного суду від 12 січня 2012 року та прийнято нову постанову, якою задоволено позовні вимоги ТОВ "Червоний Сердолік".

Не погоджуючись з вказаним рішенням суду апеляційної інстанції ДПІ у Дзержинському районі подала касаційну скаргу в якій просить скасувати постанову Харківської апеляційного адміністративного суду від 06 вересня 2012 року та прийняти нову, якою відмовити ТОВ "Червоний Сердолік" у задоволенні позову.

Опрос