Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании незаконным и недействительным постановления Национальной комиссии, осуществляющей государственное регулирование в сфере энергетики, от 13 сентября 2012 года N 1177

Высший административный суд
Определение от 05.03.2015 № К/800/63990/14

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

УХВАЛА

05.03.2015 р.

N К/800/63990/14

Вищий адміністративний суд України у складі колегії суддів: головуючого - Кравцова О. В., суддів: Єрьоміна А. В., Цуркана М. І., секретар судового засідання - Вишняк О. М. за участю: представника позивача - Д. Г. М., представника відповідача - Ж. О. В., представника третьої особи - А. О. В., розглянувши у відкритому судовому засіданні касаційну скаргу Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики на постанову Київського апеляційного адміністративного суду від 26 листопада 2014 року у справі за позовом Публічного акціонерного товариства "Укрнафта" до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, третя особа - Міністерство енергетики та вугільної промисловості про зобов'язання вчинити певні дії, встановив:

Публічне акціонерне товариство "Укрнафта" (надалі - позивач, Товариство) звернулось до суду з позовом до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики (надалі - відповідач, Комісія), в якому просило визнати незаконною та нечинною з дня її офіційного опублікування (з дня набрання чинності) постанову відповідача від 13 вересня 2012 року N 1177 "Про затвердження Порядку формування, розрахунку та встановлення цін на природний газ для суб'єктів господарювання, що здійснюють його видобуток".

Постановою Окружного адміністративного суду м. Києва від 4 листопада 2013 року в задоволенні позовних вимог Товариства відмовлено.

Постановою Київського апеляційного адміністративного суду від 26 листопада 2014 року рішення першої інстанції скасовано, визнано незаконною та нечинною з дня її офіційного опублікування (з дня набрання чинності) постанову Комісії від 13 вересня 2012 року N 1177 "Про затвердження Порядку формування, розрахунку та встановлення цін на природний газ для суб'єктів господарювання, що здійснюють його видобуток".

Опрос