Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании частично незаконным решения в части отказа в рекомендовании для перевода судьи

Высший административный суд
Постановление от 19.02.2015 № 800/27/15

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

19.02.2015 р.

Справа N 800/27/15

Колегія суддів Вищого адміністративного суду України у складі - Бухтіярової І. О., Костенка М. І., Маринчак Н. Є., Муравйова О. В., Приходько І. В. (за участю секретаря судового засідання - Ковтун О. С., позивача - ОСОБА_6, представника відповідача - А. Л. Е.), розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за позовом ОСОБА_6 (далі - позивач, ОСОБА_6) до Вищої кваліфікаційної комісії суддів України (далі - відповідач, ВККС України, Комісія) про визнання частково незаконним рішення та зобов'язання вчинити певні дії, встановила:

Позивач звернувся до Вищого адміністративного суду України з адміністративним позовом до ВККС України про визнання частково незаконним рішення від 26.12.2014 року та зобов'язання вчинити певні дії.

Свої позовні вимоги позивач обґрунтував тим, що Указом Президента України N 767/2010 від 13.07.2010 року він був призначений на посаду судді Донецького окружного адміністративного суду строком на п'ять років, до штату суду він був зарахований 01.10.2010 року. У вересні 2014 року роботу Донецького окружного адміністративного суду було припинено через проведення антитерористичної операції.

З 28.10.2014 року він перебуває у зареєстрованому шлюбі з ОСОБА_8, актовий запис Заводського відділу державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби Дніпродзержинського міського управління юстиції у Дніпропетровській області N 584.

ОСОБА_8 Указом Президента України N 570/2013 від 18.10.2013 року призначена суддею Кіровського районного суду м. Макіївки Донецької області.

22.10.2014 року він звернувся до ВККС України із заявою про рекомендування його для переведення на посаду судді Запорізького окружного адміністративного суду у зв'язку з неможливістю здійснення правосуддя в районі проведення антитерористичної операції в Донецькій області. Того ж дня ОСОБА_8 звернулась до ВККС України із заявою про рекомендування її для переведення на посаду судді Заводського районного суду м. Запоріжжя.

22.12.2014 року роботу Донецького окружного адміністративного суду було відновлено в місті Слов'янськ Донецької області.

25.12.2014 року на засіданні ВККС України було прийнято рішення надати його дружині ОСОБА_8 рекомендацію щодо переведення до Заводського районного суду м. Запоріжжя, оскільки Кіровський районний суд м. Макіївки Донецької області перебуває в районі проведення антитерористичної операції, його роботу до теперішнього часу не відновлено.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос