Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании незаконной передачи в аренду без проведения конкурса (аукциона) земельных участков

Высший административный суд
Определение от 27.01.2015 № К/800/68333/14

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

УХВАЛА

27.01.2015 р.

N К/800/68333/14

Вищий адміністративний суд України в складі колегії: Єрьоміна А. В. (головуючий); Кравцова О. В., Цуркана М. І., розглянувши в порядку письмового провадження адміністративну справу за позовом товариства з обмеженою відповідальністю "Полтаваекопродукт-2" до Зіньківської районної державної адміністрації Полтавської області, треті особи - Зінківська міська рада Полтавської області, відділ Держкомзему у Зінківському районі Полтавської області, товариство з обмеженою відповідальністю "Октан", про визнання дій неправомірними, скасування розпорядження та зобов'язання вчинити певні дії, що переглядається за касаційною скаргою товариства з обмеженою відповідальністю "Октан" на постанову Харківського апеляційного адміністративного суду від 24 вересня 2012 року, встановив:

У березні 2012 року товариство з обмеженою відповідальністю "Полтаваекопродукт-2" (далі - позивач) звернувся до Полтавського окружного адміністративного суду з адміністративним позовом до Зіньківської районної державної адміністрації Полтавської області (далі - відповідач), треті особи - Зінківська міська рада Полтавської області, відділ Держкомзему у Зінківському районі Полтавської області, товариство з обмеженою відповідальністю "Октан", в якому просив:

- визнати незаконними дії відповідача щодо передачі в оренду без проведення конкурсу (аукціону) земельних ділянок, площею 145,55 га товариству з обмеженою відповідальністю "Октан";

Опрос