Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об отмене решения, которым внесены изменения в генеральный план города путем изменения функционального назначения земельного участка

Высший административный суд
Определение от 10.07.2014 № 524/9394/13-а, К/800/7545/14

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

УХВАЛА

10.07.2014 р.

N К/800/7545/14

Колегія суддів Вищого адміністративного суду України в складі суддів - Калашнікової О. В., Леонтович К. Г., Маслія В. І., розглянувши у попередньому розгляді справу за касаційною скаргою Кременчуцької міської ради Полтавської області на постанову Харківського апеляційного адміністративного суду від 20 січня 2014 року у справі N 524/9394/13-а за позовом Кременчуцького міжрайонного екологічного прокурора Дніпровської екологічної прокуратури до Кременчуцької міської ради Полтавської області про скасування рішення, встановила:

У жовтні 2013 року Кременчуцький міжрайонний екологічного прокурора Дніпровської екологічної прокуратури звернувся в суд з позовом до Кременчуцької міської ради Полтавської області, в якому просив визнати протиправним та скасувати рішення Кременчуцької міської ради від 25.01.2011 року, яким внесені зміни до генерального плану міста Кременчука шляхом зміни функціонального призначення земельної ділянки по вул. Богдана Хмельницького, навпроти загальноосвітньої школи N 2 з ландшафтно-рекреаційної зони загальноміського значення Р-1 на зону розміщення одноквартирної котеджної (садибної) забудови Ж-5 для розміщення групи індивідуальних житлових будинків.

Позовні вимоги обґрунтовані тим, що оскаржуване рішення було прийняте відповідачем з порушенням встановленого діючим законодавством порядку щодо внесення змін до генерального плану міста, зокрема, без проведення обов'язкової експертизи містобудівної діяльності та без отримання відповідних погоджень і обґрунтувань органів державного санітарно-епідемічного нагляду, обласної державної адміністрації.

Постановою Автозаводського районного суду м. Кременчука Полтавської області від 18 листопада 2013 року позовні вимоги задоволені.

Визнане протиправним та скасоване рішення Кременчуцької міської ради від 25.01.2011 року, яким внесені зміни до генерального плану міста Кременчука шляхом зміни функціонального призначення земельної ділянки по вул. Богдана Хмельницького, навпроти загальноосвітньої школи N 2 з ландшафтно-рекреаційної зони загальноміського значення Р-1 на зону розміщення одноквартирної котеджної (садибної) забудови Ж-5 для розміщення групи індивідуальних житлових будинків.

Опрос