Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании противоправным и отмене предписания в части требования получения специального разрешения на пользование недрами, признании противоправными действий относительно расчета размера возмещения убытков

Высший административный суд
Определение от 29.01.2014 № К/800/57527/13

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

УХВАЛА

29.01.2014 р.

N К/800/57527/13

Колегія суддів Вищого адміністративного суду України в складі: головуючої - Гончар Л. Я., суддів - Конюшка К. В., Чалого С. Я., при секретарі - Домбровському І. В. (за участю представників сторін: позивача - Б. В. С., В. М. А.; відповідача - В. М. А.), розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду адміністративну справу за касаційною скаргою публічного акціонерного товариства "Пиво-безалкогольний комбінат "Радомишль" на постанову Житомирського апеляційного адміністративного суду від 04 листопада 2013 року у справі за позовом публічного акціонерного товариства "Пиво-безалкогольний комбінат "Радомишль" до Державної екологічної інспекції у Житомирській області про визнання частково протиправним та скасування припису, визнання дій протиправними, встановила:

Публічне акціонерне товариство "Пиво-безалкогольний комбінат "Радомишль" звернулось до суду з позовом до Державної екологічної інспекції у Житомирській області про визнання протиправним та скасування пункту 3 припису від 08.04.2013 N 59/8 в частині вимоги отримання спеціального дозволу на користування надрами (підземними водами) та визнання протиправними дій по складанню та направленню на адресу позивача претензії від 15.04.2013 N 29-16/8 та розрахунку розміру відшкодування збитків.

Опрос