Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О возврате излишне уплаченных в бюджет средств

Высший административный суд
Определение от 17.04.2014 № К/800/11727/14
редакция действует с 07.07.2015

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

УХВАЛА

17.04.2014 р.

N К/800/11727/14

Ухвалу скасовано
(згідно з постановою Верховного Суду України
 від 7 липня 2015 року)

Колегія суддів Вищого адміністративного суду України у складі: головуючого - Донця О. Є., суддів - Логвиненка А. О., Мороза В. Ф., при секретарі - Антипенку В. В. (за участю: представника Товариства з обмеженою відповідальністю "АЛПЕКО" - В. С. А., представника Південної митниці Міндоходів - К. М. В.), розглянувши у відкритому судовому засіданні касаційну скаргу представника Товариства з обмеженою відповідальністю "АЛПЕКО" - В. С. А. на постанову Одеського апеляційного адміністративного суду від 28.11.2013 року у справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "АЛПЕКО" до Південної митниці, Головного управління Державної казначейської служби України в Одеській області (за участю прокуратури м. Одеси) про визнання протиправною бездіяльності та зобов'язання вчинити певні дії, встановила:

Товариство з обмеженою відповідальністю "АЛПЕКО" звернулося до Одеського окружного адміністративного суду з позовом до Південної митниці, Головного управління Державної казначейської служби України в Одеській області, за участю прокуратури м. Одеси про визнання протиправною бездіяльності та зобов'язання вчинити певні дії.

Постановою Одеського окружного адміністративного суду від 08.07.2013 року позовні вимоги Товариства з обмеженою відповідальністю "АЛПЕКО" було задоволено. Визнано протиправною бездіяльність Південної митниці щодо повернення надмірно сплачених до бюджету товариством з обмеженою відповідальністю "АЛПЕКО" коштів у загальній сумі 6411617,64 грн., які було зараховано до бюджету. Стягнуто з Державного бюджету України на користь Товариства з обмеженою відповідальністю "АЛПЕКО" надмірно сплачені до бюджету Товариством з обмеженою відповідальністю "АЛПЕКО" коштів у загальній сумі 6451787,20 грн.

Постановою Одеського апеляційного адміністративного суду від 28.11.2013 року апеляційні скарги Південної митниці, Головного управління Державної казначейської служби України в Одеській області, заступника прокурора Одеської області було задоволено. Постанову Одеського окружного адміністративного суду від 08.07.2013 року скасовано та ухвалено нову постанову, позов Товариства з обмеженою відповідальністю "АЛПЕКО" до Південної митниці, Головного управління Державної казначейської служби України в Одеській області про визнання протиправною бездіяльності та зобов'язання вчинити певні дії - залишено без задоволення.

У касаційній скарзі представник Товариства з обмеженою відповідальністю "АЛПЕКО" - В. С. А., не погоджуючись із рішенням суду апеляційної інстанції, посилається на допущені судом порушення норм матеріального та процесуального права, просить скасувати постанову Одеського апеляційного адміністративного суду від 28.11.2013 року та залишити в силі постанову Одеського окружного адміністративного суду від 08.07.2013 року.

Опрос