Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об исправлении описки в определении

Высший административный суд
Определение от 10.12.2014 № К/800/55358/14

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

УХВАЛА

10.12.2014 р.

N К/800/55358/14

Колегія суддів Вищого адміністративного суду України у складі: головуючого - Рецебуринського Ю. Й., суддів: Ємельянової В. І., Олексієнка М. М., розглянувши в порядку письмового провадження питання про виправлення описки в ухвалі Вищого адміністративного суду від 19 листопада 2014 року у справі за позовом ОСОБА_2 до Чернівецького обласного центру зайнятості про визнання дій неправомірними та зобов'язання вчинити певні дії за касаційною скаргою Чернівецького обласного центру зайнятості на постанову Чернівецького окружного адміністративного суду від 5 червня 2012 року та ухвалу Вінницького апеляційного адміністративного суду від 20 вересня 2012 року, встановила:

Ухвалою Вищого адміністративного суду України від 19 листопада 2014 року касаційну скаргу Чернівецького обласного центру зайнятості залишено без задоволення, а постанову Чернівецького окружного адміністративного суду від 5 червня 2012 року та ухвалу Вінницького апеляційного адміністративного суду від 20 вересня 2012 року залишено без змін.

Судом було виявлено факт допущеної технічної описки у резолютивній частині вказаного рішення суду касаційної інстанції, а саме: помилково зазначено найменування судів першої та апеляційної інстанцій, якими були ухвалені рішення, що оскаржуються та дати вказаних судових рішень.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос