Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О взыскании невыплаченной части единовременной денежной помощи в связи с инвалидностью вследствие заболеваний, связанных с прохождением военной службы

Высший административный суд
Определение от 13.11.2014 № К/800/50716/14

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

УХВАЛА

13.11.2014 р.

N К/800/50716/14

Вищий адміністративний суд України в складі колегії суддів: Олендера І. Я. (доповідача), Бутенка В. І., Лиска Т. О., провівши в порядку касаційного провадження попередній розгляд адміністративної справи за позовом ОСОБА_4 до Міністерства оборони України про визнання дій неправомірними та стягнення невиплаченої частини одноразової грошової допомоги у зв'язку з інвалідністю внаслідок захворювань, пов'язаних з проходженням військової служби, касаційне провадження в якій відкрито за касаційною скаргою Міністерства оборони України на ухвалу Київського апеляційного адміністративного суду від 23 вересня 2014 року та постанову Оболонського районного суду м. Києва від 28 квітня 2014 року, встановив:

У січні 2014 року ОСОБА_4 звернувся до суду першої інстанції з позовом в якому, з урахуванням заяви про уточнення позовних вимог, просив визнати протиправними дії Міністерства оборони України щодо невиплати йому одноразової грошової допомоги у зв'язку з інвалідністю внаслідок захворювань, пов'язаних з проходженням військової служби; стягнути з Міністерства оборони України на свою користь невиплачену одноразову грошову допомогу у зв'язку з інвалідністю внаслідок захворювань, пов'язаних з проходженням військової служби у розмірі 48-місячного грошового забезпечення.

Опрос