Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О взыскании административно-хозяйственных санкций

Высший административный суд
Постановление от 20.11.2014 № К/800/8732/14

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

20.11.2014 р.

N К/800/8732/14

Вищий адміністративний суд України у складі: головуючого судді - Розваляєвої Т. С. (суддя-доповідач), суддів: Цуркана М. І., Чалого С. Я., розглянувши в порядку письмового провадження касаційну скаргу Запорізького обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів на постанову Запорізького окружного адміністративного суду від 16 жовтня 2012 року та ухвалу Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду від 26 вересня 2013 року у справі за позовом Запорізького обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів до Товариства з обмеженою відповідальністю "Ліпс ЛТД" про стягнення адміністративно-господарських санкцій, встановив:

Запорізьке обласне відділення Фонду соціального захисту інвалідів звернулося з позовом до Товариства з обмеженою відповідальністю "Ліпс ЛТД" про стягнення адміністративно-господарських санкцій та пені в загальній сумі 4756 грн. 45 коп.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос