Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О взыскании задолженности

Высший административный суд
Определение от 27.11.2014 № К/800/49058/14

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

УХВАЛА

27.11.2014 р.

N К/800/49058/14

Вищий адміністративний суд України в складі колегії суддів - Єрьоміна А. В. (головуючий); Кравцова О. В., Цуркана М. І., секретаря судового засідання - Кошелєва С. В. (за участю: представників відповідача - П. Є. В., Д. О. М.), розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за позовом Управління Пенсійного фонду України в Личаківському районі м. Львова до відкритого акціонерного товариства "Науково-дослідний та проектно-вишукувальний інститут "Львівтеплопроект" про стягнення заборгованості, що переглядається за касаційною скаргою публічного акціонерного товариства "Центр енергетичних інновацій" на постанову Львівського апеляційного адміністративного суду від 2 липня 2014 року, за заявою відкритого акціонерного товариства "Науково-дослідний та проектно-вишукувальний інститут "Львівтеплоелектропроект" про перегляд постанови господарського суду Львівської області від 31 січня 2008 року за нововиявленими обставинами, встановив:

У березні 2010 року відкрите акціонерне товариство "Науково-дослідний та проектно-вишукувальний інститут "Львівтеплопроект" звернулося до Львівського окружного адміністративного суду із заявою про перегляд постанови господарського суду Львівської області від 31 січня 2008 року по справі N 2/1310-23/305А за нововиявленими обставинами.

Заява мотивована тим, що під час розгляду господарським судом Львівської області справи N 6/244 встановлено, що відкрите акціонерне товариство "Науково-дослідний та проектно-вишукувальний інститут "Львівтеплоелектропроект" не займалося науковою діяльністю, не проходило атестацію згідно постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Положення про державну атестацію науково-дослідних (науково-технічних) установ" від 7 квітня 1998 року N 469 та не є науковою установою в розумінні Закону України "Про наукову та науково-технічну діяльність", чим спростовуються висновки господарського суду Львівської області, які були покладені в основу постанови цього суду від 31 січня 2008 року, оскільки починаючи з листопада 2003 року на відкрите акціонерне товариство "Науково-дослідний та проектно-вишукувальний інститут "Львівтеплоелектропроект" не поширюється дія статті 24 Закону України "Про наукову та науково-технічну діяльність", в тому числі обов'язок відшкодування різниці між сумою призначеної пенсії за цим Законом та сумою пенсії, обчисленої відповідно до інших законодавчих актів, на яку має право науковий працівник.

Постановою Львівського окружного адміністративного суду від 11 жовтня 2013 року заява відкритого акціонерного товариства "Науково-дослідний та проектно-вишукувальний інститут "Львівтеплоелектропроект" про перегляд постанови господарського суду Львівської області від 31 січня 2008 року у справі N 2/1310-23/305А за нововиявленими обставинами задоволена.

Скасована постанова господарського суду Львівської області від 31 січня 2008 року у справі за позовом Управління Пенсійного фонду України в Личаківськомурайоні м. Львова про стягнення з відкритого акціонерного товариства "Науково - дослідний та проектно-вишукувальний інститут "Львівтеплоелектропроект" 156684 грн. 19 коп.

У задоволенні позову Управління Пенсійного фонду України в Личаківському районі м. Львова про стягнення з відкритого акціонерного товариства "Науково-дослідний та проектно-вишукувальний інститут "Львівтеплоелектропроект" 156684 грн. 19 коп. відмовлено.

Постановою Львівського апеляційного адміністративного суду від 2 липня 2014 року апеляційна скарга Управління Пенсійного фонду України в Личаківському районі м. Львова задоволена.

Опрос