Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О перерасчете пенсии

Высший административный суд
Постановление от 15.05.2014 № К/800/49110/13

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

15.05.2014 р.

N К/800/49110/13

Колегія суддів Вищого адміністративного суду України у складі суддів: Лиски Т. О. (доповідач), Бутенка В. І., Іваненко Я. Л., розглянувши в порядку письмового провадження адміністративну справу за позовом ОСОБА_3 до Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області про перерахунок пенсії, касаційне провадження в якій відкрито за касаційною скаргою Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області на постанову Приморського районного суду м. Одеси від 01 листопада 2011 року та ухвалу Одеського апеляційного адміністративного суду від 23 березня 2013 року, встановила:

У вересні 2011 року ОСОБА_3 звернувся до суду з позовом до Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області, у якому просив визнати протиправними дії відповідача щодо відмови у поновленні та виплаті раніше призначеної пенсії з 04 липня 2011 року з підвищенням та додаткової пенсії, зобов'язати відповідача поновити виплату раніше призначеної пенсії у розмірі 200 % від мінімальної пенсії за віком, зобов'язати відповідача поновити щомісячну додаткову пенсію за шкоду заподіяну здоров'ю у розмірі 50 % мінімальної пенсії за віком, зобов'язати відповідача при обчисленні йому пенсії врахувати премію 33,3 %, яку він отримував до звільнення з військової служби, посилаючись на те, що відповідачем було йому неправомірно припинено виплату розміру пенсії та додаткової пенсії із урахуванням усіх зазначених розмірів.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос