Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании противоправными действий, признании противоправными и отмене решений об определении таможенной стоимости товара, взыскании излишне уплаченных средств

Высший административный суд
Определение от 22.10.2014 № К/9991/58802/12

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

УХВАЛА

22.10.2014 р.

N К/9991/58802/12

Колегія суддів Вищого адміністративного суду України у складі - Чумаченко Т. А., Смоковича М. І., Сороки М. О., при секретарі - Головко О. В. (за участю представника відповідача (Львівської митниці) П. А. В.), розглянувши у відкритому судовому засіданні касаційну скаргу фізичної особи - підприємця ОСОБА_6 на постанову Львівського окружного адміністративного суду від 01 березня 2011 року та ухвалу Львівського апеляційного адміністративного суду від 28 серпня 2012 року у справі за позовом фізичної особи - підприємця ОСОБА_6 до Львівської митниці, Головного управління Державного казначейства у Львівській області про визнання протиправними дій, визнання протиправними та скасування рішень, стягнення надмірно сплачених коштів, встановила:

Фізична особа - підприємець ОСОБА_6 звернулась до суду з позовом до Львівської митниці, Головного управління Державного казначейства у Львівській області про визнання протиправними дій, визнання протиправними та скасування рішень, стягнення надмірно сплачених коштів.

Постановою Львівського окружного адміністративного суду від 01 березня 2011 року у задоволенні позову відмовлено.

Ухвалою Львівського апеляційного адміністративного суду від 28 серпня 2012 року постанову Львівського окружного адміністративного суду від 01 березня 2011 року залишено без змін.

Не погоджуючись з постановленими у справі рішеннями судів першої та апеляційної інстанцій, фізична особа - підприємець ОСОБА_6 звернулась до Вищого адміністративного суду України з касаційною скаргою, в якій посилається на неправильне застосування судами норм матеріального і процесуального права, просить рішення судів першої та апеляційної інстанцій скасувати та ухвалити нове рішення, яким позов задовольнити.

Заслухавши доповідь судді щодо обставин, необхідних для ухвалення рішення судом касаційної інстанції, перевіривши доводи касаційної скарги, правильність правової оцінки обставин у справі та застосування судами норм матеріального і процесуального права, колегія суддів вважає, що касаційна скарга підлягає частковому задоволенню за таких підстав.

Опрос