Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании противоправными и отмене карточки отказа в таможенном оформлении и решения о корректировке таможенной стоимости товара, взыскании суммы

Высший административный суд
Определение от 23.10.2014 № К/800/41790/14

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

УХВАЛА

23.10.2014 р.

N К/800/41790/14

Вищий адміністративний суд України у складі: головуючого - судді Розваляєвої Т. С. (суддя-доповідач), суддів - Маслія В. І., Черпіцької Л. Т., розглянувши в попередньому судовому засіданні касаційну скаргу Київської міжрегіональної митниці Міндоходів на постанову Окружного адміністративного суду міста Києва від 28 лютого 2014 року та ухвалу Київського апеляційного адміністративного суду від 10 липня 2014 року у справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Єдина торгова система - Київ" до Київської міжрегіональної митниці Міндоходів, Головного управління Державної казначейської служби України в місті Києві про визнання протиправними та скасування картки відмови, рішення, стягнення суми, встановив:

ТОВ "Єдина торгова система - Київ" звернулось з позовом про визнання протиправними та скасування картки відмови у митному оформленні і рішення про коригування митної вартості товару від 28 травня 2013 року, стягнення надмірно сплачених коштів.

Опрос