Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании противоправными и отмене распоряжений и отмене государственных актов о праве собственности на земельные участки

Высший административный суд
Определение от 01.07.2014 № 2а-1914/12/1370, К/800/61626/13

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

УХВАЛА

01.07.2014 р.

N К/800/61626/13

Колегія суддів Вищого адміністративного суду України у складі: головуючого - судді  Леонтович К. Г., суддів - Васильченко Н. В., Донця О. Є., секретаря - Наумця О. В. (за участю представників: Генеральної прокуратури України - Я. С. М., представника ОСОБА_2 - ОСОБА_3), розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні суду справу за касаційною скаргою прокуратури Західного регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері в інтересах держави в особі Міністерства оборони України, Західного територіального квартирно-експлуатаційного управління, державного підприємства Міністерства оборони України "Івано-Франківський ліспромкомбінат" в особі структурного підрозділу Сколівського військового лісгоспу, Самбірської квартирно-експлуатаційної частини району на ухвалу Львівського окружного адміністративного суду від 10 жовтня 2012 року та ухвалу Львівського апеляційного адміністративного суду від 14 листопада 2013 року у справі N 2а-1914/12/1370 за позовом військового прокурора Західного регіону в інтересі держави в особі Міністерства оборони України, Західного територіального квартирно-експлуатаційного управління, державного підприємства Міністерства оборони України "Івано-Франківський ліспромкомбінат" в особі структурного підрозділу Сколівського військового лісгоспу, Самбірської квартирно-експлуатаційної частини району до Сколівської районної державної адміністрації, треті особи - Національний природний парк "Сколівські бескиди", Навчально-спортивна база зимових видів спорту "Тисовець", ОСОБА_4, ОСОБА_5, ОСОБА_2, ОСОБА_6, ОСОБА_7, ОСОБА_8, про визнання протиправними і скасування розпоряджень голови Сколівської районної державної адміністрації та скасування державних актів про право власності на земельні ділянки, встановила:

У березні 2012 року військовий прокурор Західного регіону в інтересах держави в особі Міністерства оборони України, Західного територіального квартирно-експлуатаційного управління, державного підприємства Міністерства оборони України "Івано-Франківський ліспромкомбінат" в особі структурного підрозділу Сколівського військового лісгоспу, Самбірська квартирно-експлуатаційна частина району звернувся в суд з позовом до Сколівської районної державної адміністрації, треті особи: Національний природний парк "Сколівські бескиди", Навчально-спортивна база зимових видів спорту "Тисовець", ОСОБА_4, ОСОБА_5, ОСОБА_2, ОСОБА_6, ОСОБА_7, ОСОБА_8, в якому просив визнати протиправними і скасувати розпорядження голови Сколівської районної державної адміністрації N 140 від 13.03.2006 р., N 276 від 18.05.2006 р. та скасувати державні акти про право власності на земельні ділянки.

Опрос