Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О неосуществлении обязательного государственного страхования жизни и здоровья народных депутатов в 2013 году и взыскании средств

Высший административный суд
Постановление от 18.12.2014 № 800/387/14

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

18.12.2014 р.

Справа N 800/387/14

Вищий адміністративний суд України у складі колегії суддів: головуючого - судді Кравцова О. В., суддів - Єрьоміна А. В., Калашнікової О. В., Маслія В. І., Шведа Е. Ю., секретаря судового засідання - Гулова О. І. (за участю: представника позивача ОСОБА_4, представника відповідача Ш. В. Ю.), розглянувши у відкритому судовому засіданні справу за адміністративним позовом ОСОБА_6 до Верховної Ради України про визнання бездіяльності протиправною та стягнення коштів, встановив:

2 вересня 2014 року ОСОБА_6 (надалі також - позивач) звернулась до Вищого адміністративного суду України як суду першої інстанції з позовом до Верховної Ради України (надалі також - відповідач, ВР України), в якому, з у рахуванням заяв про зміну та уточнення позовних вимог, просила визнати протиправною бездіяльність відповідача щодо нездійснення обов'язкового державного страхування життя та здоров'я народних депутатів у 2013 році і, зокрема, народного депутата ОСОБА_8.

Свої вимоги позивач обґрунтовувала тим, що ВР України порушила її право на отримання страхового відшкодування, внаслідок смерті чоловіка - народного депутата України ОСОБА_8, оскільки, в порушення вимог статті 30 Закону України "Про статус народного депутата України", не уклала договір страхування.

Опрос