Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании противоправной бездеятельности и обязательстве принять решение о возвращении излишне уплаченных средств

Высший административный суд
Постановление от 28.08.2014 № К/800/56074/13

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

28.08.2014 р.

N К/800/56074/13

Вищий адміністративний суд України у складі колегії суддів: головуючого - суддів Зайця В. С. (суддя-доповідач), Голяшкіна О. В., Єрьоміна А. В., розглянувши в порядку письмового провадження касаційну скаргу Головного управління Державної казначейської служби України у Дніпропетровській області на постанову Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 14 вересня 2012 року та ухвалу Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду від 19 вересня 2013 року у справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Підприємство матеріально-технічного забезпечення "Інженерний Центр "Реагент" до Дніпропетровської митниці Державної митної служби України, Головного управління Державної казначейської служби України в Дніпропетровській області про визнання протиправними рішення та бездіяльності, зобов'язання вчинити певні дії, встановив:

06 червня 2012 року Товариство з обмеженою відповідальністю "Підприємство матеріально-технічного забезпечення "Інженерний Центр "Реагент" (далі - ТОВ "ПМТЗ "ІЦ "Реагент") пред'явило позов до Державної митної служби України Дніпропетровської митниці про визнання протиправними бездіяльності, рішення від 14 травня 2012 року N 17-10-2/4249 та зобов'язання Державної митної служби України Дніпропетровської митниці прийняти рішення про повернення надмірно сплачених коштів шляхом накладення резолюції "До повернення" на службовій записці та підписати висновок про повернення коштів ТОВ "ПМТЗ "ІЦ "Реагент", зареєструвати та передати висновок до органу Державного казначейства України митних та інших платежів.

Постановою Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 14 вересня 2012 року, залишеною без змін ухвалою Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду від 19 вересня 2013 року, позов задоволено частково.

Визнано протиправним рішення Дніпропетровської митниці Державної митної служби України від 14 травня 2012 року N 17-10-2/4249, визнано протиправною бездіяльність Дніпропетровської митниці Державної митної служби України щодо повернення ТОВ "ПМТЗ "ІЦ "Реагент" митних платежів, надмірно сплачених до бюджету, стягнуто з Державного бюджету України на користь ТОВ "ПМТЗ "ІЦ "Реагент" митні платежі, надмірно сплачені до бюджету, в розмірі 216534,94 грн.

Опрос