Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании незаконным и отмене решения Высшей квалификационной комиссии судей Украины об отказе в предоставлении рекомендации для избрания судьей бессрочно

Высший административный суд
Постановление от 15.12.2014 № 800/467/14

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

15.12.2014 р.

Справа N 800/467/14

Вищий адміністративний суд України у складі: головуючого - Заяць В. С. (суддя-доповідач), суддів - Гончар Л. Я., Калашнікової О. В., при секретарі судового засідання - Леонтович К. Г. (за участю: представника Вищої кваліфікаційної комісії суддів України - М. В. І., Р. Н. В., ОСОБА_7, ОСОБА_8), розглянувши у відкритому судовому засіданні справу за адміністративним позовом ОСОБА_7 до Вищої кваліфікаційної комісії суддів України про визнання незаконним та скасування рішення Вищої кваліфікаційної комісії суддів України та зобов'язання ухвалити нове рішення, встановив:

30 жовтня 2014 року ОСОБА_7 пред'явив позов до Вищої кваліфікаційної комісії суддів України про визнання незаконним та скасування рішення Вищої кваліфікаційної комісії суддів України від 24 вересня 2014 року про відмову у наданні йому рекомендації для обрання суддею безстроково та зобов'язання відповідача ухвалити нове рішення щодо надання йому рекомендації для обрання безстроково суддею Павлоградського міськрайонного суду Дніпропетровської області.

Обґрунтовуючи позовні вимоги позивач послався на Закон України "Про відновлення довіри до судової влади", який набрав чинності 11 квітня 2014 року, пунктом 3 розділу Прикінцеві та перехідні положення якого передбачено, що з дня набрання чинності цим Законом повноваження членів Вищої ради юстиції, крім тих, які перебувають у цьому органі за посадою, та Вищої кваліфікаційної комісії суддів України припиняються.

Опрос