Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании неправомерным предоставления градостроительных условий и ограничения застройки земельного участка

Высший административный суд
Определение от 22.07.2014 № К/800/26508/14

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

УХВАЛА

22.07.2014 р.

N К/800/26508/14

Колегія суддів Вищого адміністративного суду України у складі: головуючого - Донця О. Є., суддів - Логвиненка А. О., Мороза В. Ф., розглянувши в попередньому судовому засіданні касаційну скаргу прокуратури Закарпатської області на постанову Закарпатського окружного адміністративного суду від 04.10.2013 року та ухвалу Львівського апеляційного адміністративного суду від 01.04.2014 року у справі за позовом прокурора м. Ужгорода в інтересах держави в особі Територіальної громади м. Ужгорода в особі Ужгородської міської ради до Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Закарпатській області, Управління містобудівного комплексу та земельних ресурсів Ужгородської міської ради, треті особи - Публічне акціонерне товариство "Закарпатнафтопродукт-Мукачево", Департамент екології та природних ресурсів Закарпатської обласної державної адміністрації, ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4, ОСОБА_5, про визнання неправомірними дій та скасування рішення, встановила:

У серпні 2013 року прокурор м. Ужгорода в інтересах держави в особі Територіальної громади м. Ужгорода в особі Ужгородської міської ради звернувся до Закарпатського окружного адміністративного суду з позовом до Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Закарпатській області, Управління містобудівного комплексу та земельних ресурсів Ужгородської міської ради, треті особи - Публічне акціонерне товариство "Закарпатнафтопродукт-Мукачево", Департамент екології та природних ресурсів Закарпатської обласної державної адміністрації, ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4, ОСОБА_5, про визнання неправомірними дій та скасування рішення.

Постановою Закарпатського окружного адміністративного суду від 04.10.2013 року у задоволенні позовних вимог прокурору м. Ужгорода було відмовлено.

Ухвалою Львівського апеляційного адміністративного суду від 01.04.2014 року апеляційну скаргу прокуратури Закарпатської області було залишено без задоволення, а постанову Закарпатського окружного адміністративного суду від 04.10.2013 року - без змін.

Опрос