Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании противоправными действий по регистрации права собственности на здание целостного имущественного комплекса

Высший административный суд
Определение от 16.04.2014 № К/800/58204/13

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

УХВАЛА

16.04.2014 р.

N К/800/58204/13

Колегія суддів Вищого адміністративного суду України у складі: головуючого - судді  Стрелець Т. Г., суддів - Голяшкіна О. В., Зайця В. С., секретаря судового засідання - Романишин О. Р. (за участю представників: від позивача - Є. М. М., П. М. В., від відповідача-1 - не з'явився, від відповідача-2 - не з'явився, від Бориспільської районної ради Київської області - М. А. С.), розглянувши у відкритому судовому засіданні касаційну скаргу товариства з обмеженою відповідальністю "Іріко" на постанову Київського апеляційного адміністративного суду від 29 жовтня 2013 року у справі N 810/3946/13-а за позовом товариства з обмеженою відповідальністю "Іріко" до 1) комунального підприємства "Бориспільське бюро технічної інвентаризації", 2) Реєстраційної служби Бориспільського міськрайонного управління юстиції у Київській області про визнання протиправними дій та зобов'язання вчинити певні дії, встановила:

В липні 2013 року товариство з обмеженою відповідальністю "Іріко" (далі по тексту ТОВ "Іріко") звернулось до суду з позовом до комунального підприємства "Бориспільське бюро технічної інвентаризації", Реєстраційної служби Бориспільського міськрайонного управління юстиції у Київській області, яким просило визнати незаконними дії комунального підприємства "Бориспільське бюро технічної інвентаризації" від 15.03.2012 року з реєстрації права власності на будівлю цілісного майнового комплексу банно-пральний комбінат "Лотос", розташовану за адресою: м. Бориспіль, вул. Київський шлях, 79-а за територіальною громадою Бориспільського району в особі Бориспільської районної ради, скасувати державну реєстрацію права власності на вказану вище будівлю цілісного майнового комплексу за реєстраційним N 26953151, номер запису 264 в книзі 5 за територіальною громадою Бориспільського району в особі Бориспільської районної ради здійснену комунальним підприємством "Бориспільське бюро технічної інвентаризації" 15.03.2012 року та зобов'язання Реєстраційну службу Бориспільського міськрайонного управління юстиції у Київській області внести до Державного реєстру прав запису про скасування реєстрації права власності територіальної громади Бориспільського району в особі Бориспільської районної ради на приміщення банно-прального комбінату "Лотос", розташованого за адресою: місто Бориспіль, вулиця Київський шлях, 79-а.

Постановою Київського окружного адміністративного суду від 02 серпня 2013 року у справі N 810/3946/13-а позовні вимоги задоволено в повному обсязі.

Постановою Київського апеляційного адміністративного суду від 29 жовтня 2013 року у справі N 810/3946/13-а постанову Київського окружного адміністративного суду від 02 серпня 2013 року у зазначеній справі скасовано, прийнято нову постанову, якою закрито провадження у справі в частині позовних вимог ТОВ "Іріко" до Комунального підприємства "Бориспільське бюро технічної інвентаризації" про визнання протиправними дій, скасування державної реєстрації права власності та зобов'язання вчинити певні дії. В задоволені адміністративного позову ТОВ "Іріко" до Реєстраційної служби Бориспільського міськрайонного управління юстиції у Київській області про визнання протиправними дій, скасування державної реєстрації права власності та зобов'язання вчинити певні дії відмовлено.

При скасуванні рішення окружного адміністративного суду та ухваленні нового, Київський апеляційний адміністративний суд виходив з недоведеності позивачем своїх вимог, оскільки предмет спору у справі не стосується прав, обов'язків та інтересів ТОВ "Іріко".

Опрос