Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об отмене решения о государственной регистрации прав и их отягощений

Высший административный суд
Определение от 15.05.2014 № К/800/49841/13
редакция действует с 11.11.2014

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

УХВАЛА

15.05.2014 р.

N К/800/49841/13

Ухвалу скасовано
(згідно з постановою Верховного Суду України
 від 11 листопада 2014 року)

Вищий адміністративний суд України у складі колегії суддів - Логвиненко А. О. (доповідач), Донець О. Є., Мороз В. Ф., при секретарі судового засідання - Кошелєві С. В. (за участю представників сторін: позивача - К. О. В., К. К. І., С. Ю. В., Т. В. В., Ф. О. О., третьої особи - Т. О. В., Г. П.), розглянувши у відкритому судовому засіданні касаційну скаргу товариства з обмеженою відповідальністю "Проект-А" на постанову окружного адміністративного суду м. Києва від 07.06.2013 р. та ухвалу Київського апеляційного адміністративного суду від 19.09.2013 р. у справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Проект-А" до відповідача - Реєстраційної служби Головного управління юстиції в м. Києві (за участю третьої особи без самостійних вимог на предмет спору - публічне акціонерне товариство "Укрсоцбанк") про скасування державної реєстрації, зобов'язання вчинити певні дії, встановив:

У квітні 2013 р. до суду з позовом про скасування рішення про державну реєстрацію прав та їх обтяжень звернулось товариство з обмеженою відповідальністю "Проект-А" (далі Товариство). Свої вимоги позивач мотивував тим, що він є власником приміщення, розташованого за адресою: м. Київ, вул. Амосова Миколи, 12. Реєстраційною службою Головного управління юстиції в м. Києві прийнято рішення про реєстрацію права власності на вказане приміщення за публічним акціонерним товариством "Укрсоцбанк" (далі - Банк). Вважаючи дії відповідача протиправними та такими, що порушують його законні права та інтереси, Товариство просило задовольнити адміністративний позов, скасувати рішення відповідача та зобов'язати його внести до державного реєстру запис про реєстрацію права власності на майно за позивачем.

Постановою окружного адміністративного суду м. Києва від 07.06.2013 р., залишеною без змін ухвалою Київського апеляційного адміністративного суду від 19.09.2013 р., в задоволенні позову відмовлено.

Опрос