Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании противоправными и отмене пунктов требования об устранении нарушений

Высший административный суд
Определение от 23.10.2014 № К/800/34391/14

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

УХВАЛА

23.10.2014 р.

N К/800/34391/14

Колегія суддів Вищого адміністративного суду України в складі - Єрьоміна А. В. (головуючий), Кравцова О. В., Цуркана М. І., секретаря судового засідання - Щавінської С. В. (за участю: представника позивача - Б. С. М., представника відповідача - Л. Д. Ю.), розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за позовом Ічнянського районного центру зайнятості Чернігівської області до Державної фінансової інспекції в Чернігівській області про визнання протиправними та скасування пунктів вимоги, що переглядається за касаційною скаргою Державної фінансової інспекції в Чернігівській області на постанову Київського апеляційного адміністративного суду від 6 вересня 2012 року, встановила:

У лютому 2012 року Ічнянський районний центр зайнятості Чернігівської області (далі - позивач) звернувся до суду з позовом до Державної фінансової інспекції в Чернігівській області (далі - відповідач) про визнання протиправними та скасування пунктів 2, 3, 4 вимоги Ніжинської об'єднаної державної фінансової інспекції про усунення порушень від 26 січня 2012 року N 6-18/7, посилаючись на те, що відповідачем безпідставно зроблено висновки про придбання товарно-матеріальних цінностей (офісного паперу А-4, генератора - defiant dgg 2800), за цінами, що перевищують середню ринкову вартість цих товарів, визначених за експертизою, проведеною Чернігівською регіональною торгово-промисловою палатою, та врахування витрат на проведення семінару-тренінгу, проведеного ФОП ОСОБА_6 в центрі зайнятості витрат, що не відноситься до їх проведення, не підтверджені документально та не притаманні для вказаного суб'єкта господарювання.

Постановою Чернігівського окружного адміністративного суду від 6 березня 2012 року Ічнянському районному центру зайнятості відмовлено в задоволенні позову.

Постановою Київського апеляційного адміністративного суду від 6 вересня 2012 року апеляційна скарга Ічнянського районного центру зайнятості задоволена.

Постанова Чернігівського окружного адміністративного суду від 6 березня 2012 року скасована, прийнята нова постанова, якою позов Ічнянського районного центру зайнятості до Державної фінансової інспекції в Чернігівській області задоволено.

Опрос