Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании противоправной бездеятельности относительно отказа от исправления ошибок при расчете размера заработной платы, по которой была назначена пенсия

Высший административный суд
Определение от 30.01.2014 № 435/5006/13-а, К/800/45937/13

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

УХВАЛА

30.01.2014 р.

N К/800/45937/13

Вищий адміністративний суд України у складі колегії суддів: головуючого - судді-доповідача Конюшка К. В., суддів - Гончар Л. Я., Чалого С. Я., розглянувши в порядку письмового провадження за наявними у справі матеріалами касаційну скаргу ОСОБА_2 на постанову Донецького апеляційного адміністративного суду від 07 серпня 2013 року у справі N 435/5006/13-а за позовом ОСОБА_2 до Управління Пенсійного фонду в Жовтневому районі м. Луганська про визнання бездіяльності протиправною та зобов'язання вчинити певні дії, встановив:

У травні 2013 року ОСОБА_2 звернулася до Жовтневого районного суду м. Луганська з адміністративним позовом до Управління Пенсійного фонду в Жовтневому районі м. Луганська, з урахуванням уточнений позовних вимог, про визнання бездіяльності протиправною та зобов'язання вчинити певні дії.

Постановою Жовтневого районного суду м. Луганська від 12.06.2013 позов задоволено. Визнано неправомірними та протиправними дії Управління Пенсійного фонду України в Жовтневому районі м. Луганська щодо відмови від виправлення помилок при розрахунку розміру заробітної плати, з якої була призначена пенсія у березні 2006 року ОСОБА_2 а саме: не врахування сум інших виплат - матеріальної допомоги на оздоровлення та для вирішення соціально-побутових питань, грошової винагороди за сумлінну безперервну працю в органах місцевого самоврядування, зразкове виконання трудових обов'язків згідно постанови Кабінету Міністрів України від 24.02.2003 N 212, індексації заробітної плати (на загальну суму 27172,68 грн., які є складовою заробітної плати та з яких було сплачено страхові внески на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування, у складі заробітної плати при призначенні пенсії, що призвело до призначення пенсії у меншому розмірі; щодо відмови від виправлення помилок при розрахунку розміру заробітної плати, з якої повинен був здійснюватися перерахунок пенсії у лютому 2008 року, а саме: не врахування суми матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань у розмірі 4855,68 грн., які є складовою заробітної плати з якої було сплачено страхові внески на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування у розмір заробітної плати, з якої проводився перерахунок пенсії, що призвело до отримання пенсії у меншому розмірі. Визнано протиправним рішення Управління Пенсійного фонду України в Жовтневому районі м. Луганська від 29.05.2013 N 6 про відмову ОСОБА_2 у перерахунку пенсії.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос