Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании незаконным и отмене решения об отказе в открытии дисциплинарного дела относительно судьи

Высший административный суд
Постановление от 05.03.2014 № 800/30/14

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

05.03.2014 р.

Справа N 800/30/14

Вищий адміністративний суд України у складі колегії суддів: головуючого, судді - Шведа Е. Ю. (доповідач), суддів: Веденяпіна О. А., Зайцева М. П., Кравцова О. В., Швеця В. В., секретар судового засідання - Авдошин М. С., за участю позивача - ОСОБА_6, представника відповідача - Є. К. Ю., розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за позовом ОСОБА_6 до Вищої кваліфікаційної комісії суддів України про визнання незаконним та скасування рішення, зобов'язання вчинити певні дії, встановив:

Позивач звернувся до суду з позовом до Вищої кваліфікаційної комісії суддів України (далі - Комісія), в якому просив визнати незаконним та скасувати рішення Комісії від 26 вересня 2013 року N 2810/дп-13 про відмову у відкритті дисциплінарної справи відносно судді Приморського районного суду міста Одеси Турецького О. С.

Позовні вимоги мотивовані тим, що Комісія при прийнятті оскаржуваного рішення необґрунтовано та незаконно відмовила позивачу у відкритті дисциплінарного провадження. Вважає, що оскаржуваним рішенням не дано оцінку обставинам, викладеним в його скаргах, в той час як ним наведено підстави для притягнення судді Турецького О. С. до дисциплінарної відповідальності. Звертає увагу, що під час розгляду цивільної справи суддею допущено порушення норм процесуального права. Зазначає про зникнення з матеріалів справи документів, їх підробку, фальсифікацію матеріалів справи, нерозгляд судом справи в межах заявлених ним вимог. Також вказує, що не відповідає дійсності та має ознаки службового підроблення неіснуюче заперечення відповідача по цивільній справі, відповідачем не надано суду належних та допустимих доказів, протягом п'яти поспіль засідань не відбувалось слухання справи через неявку свідків. Крім того, судом не розглядались його заяви про порушення норм процесуального права, відмовлено у видачі повного тексту рішення під розписку, натомість надіслано його поштою через місяць.

Опрос