Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании незаконным решения о прекращении дисциплинарного производства относительно судьи

Высший административный суд
Постановление от 13.03.2014 № 800/2/14

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

13.03.2014 р.

Справа N 800/2/14

Вищий адміністративний суд України у складі колегії суддів: головуючого, судді - Єрьоміна А. В., суддів: Веденяпіна О. А., Кравцова О. В., Швеця В. В., Юрченко В. П., секретар судового засідання - Щавінська С. В., за участю: позивача - ОСОБА_4, представника відповідача - З. В. О.. розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за адміністративним позовом ОСОБА_4 до Вищої кваліфікаційної комісії суддів України про визнання незаконним рішення від 18 грудня 2013 року, встановив:

3 січня 2014 року ОСОБА_4 звернулася до Вищого адміністративного суду України як суду першої інстанції з позовом до Вищої кваліфікаційної комісії суддів України (далі - Комісія або ВККСУ) про визнання незаконним рішення від 18 грудня 2013 року.

Свої позовні вимоги обґрунтував тим, що відповідач прийнявши рішення про припинення дисциплінарної справи відносно судді Коростишівського районного суду Житомирської області ОСОБА_11, допустив порушення вимог Конституції України, Закону України "Про судоустрій і статус суддів" та Регламенту ВККСУ.

Вважаючи рішення ВККСУ від 18 грудня 2013 року про припинення дисциплінарного провадження відносно судді Коростишівського районного суду Житомирської області ОСОБА_11 незаконним та упередженим, просить його скасувати.

Позивач у судовому засіданні позовні вимоги підтримав та просив позов задовольнити в повному обсязі.

Представник відповідача у судовому засіданні просила відмовити в задоволенні позовних вимог, оскільки Комісія в повній мірі ознайомилась зі скаргами, належним чином розглянула, повідомила про розгляд скарги та про результати її розгляду, тобто діяла на підставі, в межах повноважень та у спосіб, передбачені законом, жодних порушень не допустила.

Опрос