Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании противоправными действий по передаче имущества, находящегося в налоговом залоге, на реализацию

Высший административный суд
Определение от 03.04.2014 № К/800/17428/13

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

УХВАЛА

03.04.2014 р.

N К/800/17428/13

Вищий адміністративний суд України у складі колегії суддів: Черпака Ю. К. (судді-доповідача), Винокурова К. С., Ліпського Д. В.,провівши у порядку касаційного провадження попередній розгляд адміністративної справи за позовом Макіївської об'єднаної державної податкової інспекції Донецької області Державної податкової служби до Центрально-Міського районного відділу державної виконавчої служби Макіївського міського управління юстиції про визнання дій протиправними та зобов'язання вчинити певні дії, за касаційною скаргою Макіївської об'єднаної державної податкової інспекції Донецької області Державної податкової служби на постанову Донецького окружного адміністративного суду від 30 січня 2013 року та ухвалу Донецького апеляційного адміністративного суду від 6 березня 2013 року, встановив:

16 січня 2013 року Макіївська об'єднана державна податкова інспекція Донецької області Державної податкової служби (далі - Макіївська ОДПІ) пред'явила позов до Центрально-Міського районного відділу державної виконавчої служби Макіївського міського управління юстиції (далі - Центрально-Міське ВДВС) про визнання протиправними дій щодо передачі майна, яке знаходиться у податковій заставі, на реалізацію та зобов'язання виключити з акта опису від 30 листопада 2011 року будівлю басейна, яка знаходиться у податковій заставі.

Позов обґрунтувала тим, що 15 січня 2013 року Центрально-Міським ВДВС протиправно проведено прилюдні торги по реалізації арештованого майна - будівлі басейну (інв. N 5516), що перебувала на балансі ВП "Шахта ім. В. М. Бажанова" ДП "Макіїввугілля", оскільки ця будівля знаходиться у податковій заставі.

Опрос