Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании противоправными действий по составлению акта о невозможности осуществления встречной сверки относительно документального подтверждения хозяйственных отношений с плательщиками налогов

Высший административный суд
Постановление от 13.03.2014 № К/800/51574/13

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

13.03.2014 р.

N К/800/51574/13

Колегія суддів Вищого адміністративного суду України у складі: головуючого судді Сіроша М. В., суддів: Блажівської Н. Є., Усенко Є. А., секретар Бовкун В. В., за участю представників Державної податкової інспекції у Солом'янському районі Головного управління Міндоходів у м. Києві - Т. Т. О.; Товариства з обмеженою відповідальністю "Бутрос Трейд" - Б. Н. В., розглянувши у відкритому судовому засіданні касаційну скаргу Державної податкової інспекції у Солом'янському районі Головного управління Міндоходів у м. Києві на постанову Київського апеляційного адміністративного суду від 2 жовтня 2013 року у справі за адміністративним позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Бутрос Трейд" (далі - Товариство) до Державної податкової інспекції у Солом'янському районі м. Києва Державної податкової служби (далі - ДПІ) про визнання протиправними дій та зобов'язання вчинити дії, встановила:

У березні 2013 року Товариство звернулося до суду з адміністративним позовом про визнання дій ДПІ зі складання акта N 775/22-03/37687271 від 30.08.2012 року про неможливість здійснення зустрічної звірки Товариства щодо документального підтвердження господарських відносин із платниками податків, їх реальності та повноти відображення в обліку за період з 01.06.2012 року до 31.07.2012 року протиправними, зобов'язання ДПІ виключити з бази даних "Автоматизоване співставлення податкового зобов'язання та податкового кредиту в розрізі контрагентів" дані про підтвердження податкових зобов'язань та податкового кредиту Товариства за зазначений період та інформацію щодо акту звірки.

На обґрунтування позову зазначило, що зустрічна звірка ДПІ здійснена з порушеннями вимог чинного законодавства.

Опрос