Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об отмене решения, которым было прекращено дисциплинарное производство относительно судьи

Высший административный суд
Постановление от 23.01.2014 № 800/945/13

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

23.01.2014 р.

Справа N 800/945/13

Вищий адміністративний суд України у складі колегії суддів: головуючого - Юрченко В. П., суддів - Веденяпіна О. А., Єрьоміна О. О., Кравцова О. В., Масло І. В., розглянувши в порядку письмового провадження адміністративну справу за позовною заявою ОСОБА_4 до Вищої кваліфікаційної комісії суддів України про скасування рішення, визнання дій протиправними та зобов'язання вчинити певні дії,  встановив:

19 грудня 2013 року ОСОБА_4 звернулась до Вищого адміністративного суду України як суду першої інстанції з позовом до Вищої кваліфікаційної комісії суддів України (далі - Комісія, ВККС України) про скасування рішення, визнання дій протиправними та зобов'язання вчинити певні дії.

Позовні вимоги обґрунтовані тим, що спірне рішення ВККС України, яким було припинено дисциплінарне провадження стосовно судді Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області Р. М. В., прийнято з порушенням норм матеріального і процесуального права. Позивач зазначає, що без будь-яких правових підстав, відповідач визнав поважними обставини невжиття, протягом строку, встановленого законом суддею Р. М. В., заходів для розгляду скарги заявника на постанову слідчого відділу розслідування ДТП СУ УМВС України в Закарпатській області від 13 листопада 2012 року про закриття кримінальної справи відносно ОСОБА_6 Уточнивши позовні вимоги, позивач просила: визнати дії ВККС України протиправними щодо винесеного нею рішення N 3116/дп-13 від 7 листопада 2013 року та зобов'язати Комісію в іншому складі суддів прийняти нове рішення про притягнення судді Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області Р. М. В. до дисциплінарної відповідальності.

Позивач у судове засідання не з'явилась, надавши заяву про розгляд справи у її відсутність та просила позов задовольнити в повному обсязі.

Представник відповідача у письмовому запереченні просив відмовити в задоволенні позовних вимог в повному обсязі, оскільки при розгляді скарги позивача Комісія діяла у межах чинного законодавства України, права та інтереси позивача не порушено.

Опрос