Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании незаконным решения об отказе в открытии дисциплинарного дела относительно судьи

Высший административный суд
Постановление от 29.01.2014 № 800/946/13

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

29.01.2014 р.

Справа N 800/946/13

Вищий адміністративний суд України у складі колегії суддів: головуючого - судді Веденяпіна О. А., суддів - Єрьоміна А. В., Шведа Е. Ю., Зайцева М. П., Швеця В. В., секретаря судового засідання - Кирилюк В. В. (за участю: позивача - ОСОБА_6, представника відповідача - Є. К. Ю.), розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за позовом ОСОБА_6 до Вищої кваліфікаційної комісії суддів України про визнання рішення незаконним, встановив:

ОСОБА_6 звернулась в суд з адміністративним позовом до Вищої кваліфікаційної комісії суддів України (далі - Комісія), в якому просила визнати незаконним рішення від 7 листопада 2013 року про відмову у відкритті дисциплінарної справи стосовно судді Дарницького районного суду м. Києва ОСОБА_10.

В обґрунтування позовних вимог вказала, що підставами для притягнення до дисциплінарної відповідальності судді Дарницького районного суду м. Києва ОСОБА_10 є істотні порушення норм процесуального права при здійсненні правосуддя, пов'язані, зокрема, з відмовою у доступі особи до правосуддя з підстав, не передбачених законом, порушення правил підсудності чи підвідомчості, невжиття суддею заходів щодо розгляду заяви, справи протягом строку, встановленого законом.

Опрос