Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об отмене налоговых уведомлений-решений

Высший административный суд
Определение от 17.10.2013 № К/800/42148/13

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

УХВАЛА

17.10.2013 р.

N К/800/42148/13

Колегія суддів Вищого адміністративного суду України у складі суддів - Островича С. Е., Степашка О. І., Федорова М. О., секретаря судового засідання - Волошина В. М. (представник позивача - М. І. В., Б. О. А., представник відповідача - М. З. А.), розглянувши у відкритому судовому засіданні касаційну скаргу Міжрегіонального головного управління Міндоходів - Центральний офіс з обслуговування великих платників на постанову Окружного адміністративного суду м. Києва від 20 травня 2013 року та ухвалу Київського апеляційного адміністративного суду від 23 липня 2013 року у справі за позовом Публічного акціонерного товариства Банк "Контракт" до Окружної державної податкової служби - Центральний офіс з обслуговування великих платників податків Державної податкової служби про скасування податкових повідомлень-рішень, встановила:

Публічне акціонерне товариство Банк "Контракт" (далі - ПАТ Банк "Контракт") звернулось до суду з позовом до Окружної державної податкової служби - Центральний офіс з обслуговування великих платників податків Державної податкової служби (далі - Окружної ДПС - Центральний офіс з ОВПП, МГУ Міндоходів - Центральний офіс з ОВП), в якому просить скасувати податкові повідомлення-рішення.

Постановою Окружного адміністративного суду м. Києва від 20 травня 2013 року позов ПАТ Банк "Контракт" задоволено.

Ухвалою Київського апеляційного адміністративного суду від 23 липня 2013 року апеляційну скаргу МГУ Міндоходів - Центральний офіс з ОВП залишено без задоволення, а постанову Окружного адміністративного суду м. Києва від 20 травня 2013 року - без змін.

Не погоджуючись з вказаними рішеннями суду першої та апеляційної інстанції МГУ Міндоходів - Центральний офіс з ОВП подало касаційну скаргу в якій просить скасувати постанову Окружного адміністративного суду м. Києва від 20 травня 2013 року та ухвалу Київського апеляційного адміністративного суду від 23 липня 2013 року та прийняти нове рішення, яким відмовити ПАТ Банк "Контракт" у задоволенні позову.

Опрос