Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об обязательстве признать неправомерными действия относительно увольнения и восстановлении в должности

Высший административный суд
Определение от 05.02.2013 № К/9991/60771/12

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

УХВАЛА

05.02.2013 р.

N К/9991/60771/12

Колегія суддів Вищого адміністративного суду України у складі: головуючого - Гаманка О. І., суддів: Білуги С. В., Загороднього А. Ф., при секретарі - Сперкач Т. В., за участю - ОСОБА_2, представника Державної податкової служби України - П. Д. М., розглянувши в судовому засіданні касаційну скаргу ОСОБА_2 на постанову окружного адміністративного суду міста Києва від 27 лютого 2012 року та ухвалу Київського апеляційного адміністративного суду від 06 вересня 2012 року у справі за позовом ОСОБА_2 до Державної податкової адміністрації України, Державної податкової служби України, третя особа - голова комісії з проведення реорганізації Державної податкової адміністрації України - З. В. Ю., про зобов'язання вчинити дії, встановила:

У січні 2012 року ОСОБА_2 звернувся до суду з позовом до Державної податкової адміністрації України, Державної податкової служби України, третя особа - голова комісії з проведення реорганізації Державної податкової адміністрації України - З. В. Ю., про зобов'язання вчинити дії. Позивач просив суд визнати неправомірними дії Державної податкової адміністрації України щодо його звільнення; скасувати наказ Державної податкової адміністрації України від 06 грудня 2011 року N 1401-о "Про звільнення ОСОБА_2"; поновити його на посаді головного державного податкового інспектора відділу взаємодії підрозділів та представництва у судах інтересів ДПА України Юридичного департаменту Державної податкової адміністрації України; стягнути з Державної податкової служби України на свою користь заробітну плату за час вимушеного прогулу з 07 грудня 2011 року по день винесення рішення по справі.

Постановою окружного адміністративного суду міста Києва від 27 лютого 2012 року, яка залишена без змін ухвалою Київського апеляційного адміністративного суду від 06 вересня 2012 року, в задоволенні позовних вимог відмовлено.

Опрос