Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании недействительным решения и обязательстве внести изменения в Государственный реестр прав собственности на недвижимое имущество

Высший административный суд
Определение от 12.03.2013 № К/9991/54002/11

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

УХВАЛА

12.03.2013 р.

N К/9991/54002/11

Колегія суддів Вищого адміністративного суду України у складі суддів: Харченка В. В., Бим М. Є., Чалого С. Я., розглянувши в попередньому судовому засіданні касаційну скаргу Національного інституту винограду і вина "Магарач" Української академії аграрних наук на постанову Окружного адміністративного суду АР Крим від 30 серпня 2010 року та ухвалу Севастопольського апеляційного адміністративного суду від 11 липня 2011 року у справі за позовом Сільськогосподарського закритого акціонерного товариства агрофірма "Крим" до Кримського республіканського підприємства "Сімферопольське міжміське бюро реєстрації та технічної інвентаризації", треті особи: ОСОБА_4, Національний інститут винограду і вина "Магарач" Української академії аграрних наук, Верховна Рада України, Товариство з обмеженою відповідальністю "Блек Сіа Ком", про визнання недійсним рішення та спонукання до виконання певних дії, встановила:

Постановою Окружного адміністративного суду АР Крим від 30 серпня 2010 року, залишеною без змін ухвалою Севастопольського апеляційного адміністративного суду від 11 липня 2011 року, позовні вимоги задоволено. Зобов'язано Кримське республіканське підприємство "Сімферопольське міжміське бюро реєстрації та технічної інвентаризації" внести зміни до Державного реєстру прав власності на нерухоме майно в частині виключення з розділу "Опис об'єктів" пансіонату "Лукоморьє", розташованого за адресою: АР Крим, с. Піщане, вул. Набережна 17, власником якого є Держава в особі Верховної Ради України, в оперативному управлінні Інституту винограду і вина "Магарач" Української академії аграрних наук такі об'єкти: бактерицидна - літ "И", загальною площею 17,7 кв. м, насосна - літ "К", загальною площею 26,1 кв. м, свердловина - літ. "Л", загальною площею 5,1 кв. м.

На рішення судів першої та апеляційної інстанцій надійшла касаційна скарга, у якій Національний інститут винограду і вина "Магарач" Української академії аграрних наук просить рішення судів скасувати, посилаючись на порушення судами норм матеріального та процесуального права.

Опрос