Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О взыскании средств

Высший административный суд
Определение от 27.06.2013 № К/800/14706/13

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

УХВАЛА

27.06.2013 р.

N К/800/14706/13

Вищий адміністративний суд України у складі колегії суддів: головуючого - суддів Зайця В. С. (суддя-доповідач), Васильченко Н. В., Черпіцької Л. Т., розглянувши в порядку письмового провадження касаційну скаргу дочірнього підприємства "Геспія" товариства з обмеженою відповідальністю "Компанія "Приват-Плюс" на постанову Полтавського окружного адміністративного суду від 08 травня 2012 року та постанову Харківського апеляційного адміністративного суду від 10 вересня 2012 року у справі за позовом дочірнього підприємства "Геспія" товариства з обмеженою відповідальністю "Компанія "Приват-Плюс" до Управління Пенсійного фонду України в Київському районі м. Полтави про визнання бездіяльності протиправною та стягнення коштів, встановив:

В квітні 2012 року дочірнє підприємство "Геспія" товариства з обмеженою відповідальністю "Компанія "Приват-Плюс" (далі ДП "Геспія") пред'явило позов до Управління Пенсійного фонду України в Київському районі м. Полтави (далі - УПФ) про визнання бездіяльності відповідача протиправною та стягнення з відповідача на його користь помилково сплачені страхові внески на загальну суму 15835,16 грн.

Постановою Полтавського окружного адміністративного суду від 08 травня 2012 року позовні вимоги задоволено частково.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос