Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании противоправным и отмене требования относительно возвращения в Государственный бюджет Украины излишне выделенных средств

Высший административный суд
Определение от 01.10.2013 № К/9991/24807/12, К/9991/27616/12

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

УХВАЛА

01.10.2013 р.

N К/9991/24807/12

Вищий адміністративний суд України у складі: головуючого - судді Розваляєвої Т. С. (суддя-доповідач), суддів - Мороза В. Ф., Черпіцької Л. Т., секретаря судового засідання - Голубєва В. Г. (за участю: представників відповідача - Д. Р. О., С. Т. П., представника третьої особи - Товариства з обмеженою відповідальністю "РАЙЗ-ЗАХІД" - З. О. П., представника третьої особи - Приватного підприємства "Агро-Експрес-Сервіс" - Т. В. В.), розглянувши у відкритому судовому засіданні касаційні скарги Товариства з обмеженою відповідальністю "РАЙЗ-ЗАХІД" та Приватного підприємства "Агро-Експрес-Сервіс" на постанову Рівненського окружного адміністративного суду від 20 жовтня 2011 року та ухвалу Житомирського апеляційного адміністративного суду від 15 березня 2012 року у справі за позовом Управління агропромислового розвитку Демидівської районної державної адміністрації до Контрольно-ревізійного управління в Рівненській області, треті особи - Товариство з обмеженою відповідальністю "РАЙЗ-ЗАХІД", Приватне підприємство "Агро-Експрес-Сервіс", Приватне сільськогосподарське підприємство "Долина", Приватне сільськогосподарське підприємство "Княгинин", про визнання протиправною та скасування вимоги, визнання протиправними дій, встановив:

Управління агропромислового розвитку Демидівської районної державної адміністрації звернулось з позовом до Контрольно-ревізійного управління в Рівненській області про визнання протиправною та скасування вимоги N 210-11/878 від 22 серпня 2011 року.

Постановою Рівненського окружного адміністративного суду від 20 жовтня 2011 року, залишеною без змін ухвалою Житомирського апеляційного адміністративного суду від 15 березня 2012 року, в задоволенні позову відмовлено.

Не погоджуючись з рішеннями судів, ТОВ "РАЙЗ-ЗАХІД" та ПП "Агро-Експрес-Сервіс" звернулися з касаційними скаргами на них, в яких просили рішення скасувати та прийняти нове рішення про задоволення позову.

В запереченнях на касаційну скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю "РАЙЗ-ЗАХІД" і відповідач просив залишити її без задоволення, а оскаржувані рішення - без змін.

Опрос