Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании противоправными действий по определению таможенной стоимости товара и взыскании средств

Высший административный суд
Определение от 05.02.2013 № К/9991/76160/11

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

УХВАЛА

05.02.2013 р.

N К/9991/76160/11

Вищий адміністративний суд України у складі: головуючого - судді Розваляєвої Т. С. (суддя-доповідач), суддів - Васильченко Н. В., Черпіцької Л. Т., секретаря судового засідання - Голубєва В. Г. (за участю: представника Дніпропетровської митниці - О. О. В.), розглянувши у відкритому судовому засіданні касаційні скарги Дніпропетровської митниці та заступника прокурора Донецької області на постанову Донецького окружного адміністративного суду від 02 вересня 2011 року та ухвалу Донецького апеляційного адміністративного суду від 17 жовтня 2011 року у справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю фірма "Джонатан" (Компанії "Rital Limited") до Дніпропетровської митниці, Головного управління Державного казначейства України у Дніпропетровській області, Головного управління Державного казначейства України у м. Києві, про визнання протиправними дій та стягнення коштів, встановив:

Товариство з обмеженою відповідальністю фірми "Джонатан" та Компанія "Rital Limited" звернулися з позовом до Дніпропетровської митниці, Головного управління Державного казначейства України у Дніпропетровській області, Головного управління Державного казначейства України у м. Києві про визнання дій з визначення митної вартості товару за контрактом N 07 від 20 грудня 2006 року по резервному шостому методу неправомірними, стягнення з Державного бюджету України 27311244 грн. 42 коп.

Постановою Донецького окружного адміністративного суду від 02 вересня 2011 року, залишеною без змін ухвалою Донецького апеляційного адміністративного суду від 17 жовтня 2011 року, позов задоволено.

Не погоджуючись з рішеннями судів, Дніпропетровська митниця та заступник прокурора Донецької області звернулися з касаційними скаргами, в яких просили рішення судів скасувати та ухвалити нове рішення, яким в задоволенні позову відмовити.

Опрос