Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании противоправными действий по проведению ревизии, отмене требования

Высший административный суд
Определение от 11.12.2013 № К/9991/12228/11

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

УХВАЛА

11.12.2013 р.

N К/9991/12228/11

Колегія суддів Вищого адміністративного суду України в складі: головуючої - Гончар Л. Я., суддів: Конюшка К. В., Маслія В. І., при секретарі - Домбровському І. В., за участю представників сторін: від позивача: К. М. Б., від відповідача: П. І. К., розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду адміністративну справу за касаційною скаргою відкритого акціонерного товариства "Державна енергогенеруюча компанія "Центроенерго" на постанову Київського апеляційного адміністративного суду від 08 лютого 2011 року у справі за позовом відкритого акціонерного товариства "Державна енергогенеруюча компанія "Центроенерго" до Контрольно-ревізійного управління в м. Києві про визнання протиправними дій, скасування рішення, встановила:

Відкрите акціонерне товариство "Державна енергогенеруюча компанія "Центроенерго" звернулось до суду з позовом до Контрольно-ревізійного управління в м. Києві про визнання неправомірними дій відповідача з проведення ревізії фінансово-господарської діяльності позивача та складання акта від 29.07.2008 N 08-30/800, визнання неправомірною вимоги відповідача від 08.08.2008 N 26-08-14/5551 в частині вимог щодо фінансово-господарської діяльності відокремлених підрозділів позивача.

Позовні вимоги мотивовано протиправністю дій з проведення ревізії фінансово-господарської діяльності позивача як таких, що вчинено із перевищенням наданих законом повноважень, а також протиправністю вимоги, як такої, що прийнято на підставі хибних висновків акту ревізії.

Постановою Окружного адміністративного суду м. Києва від 16 лютого 2010 року позов задоволено: визнано неправомірними дії Контрольно-ревізійного управління в м. Києві з проведення ревізії фінансово-господарської діяльності відкритого акціонерного товариства "Державна енергогенеруюча компанія "Центренерго" і складання акту від 29.07.2008 N 08-30/800 з наступних питань: Розділ 1. Відповідність фактичної діяльності передбаченій Статутом та іншими регуляторними актами; Розділ 2. Правильність складання та стан виконання фінансових планів; Розділ 4. Відповідність положень наказу про облікову політику підприємства вимогам чинного законодавства; Розділ 5. Повнота, достовірність і правильність визначення доходів від усіх видів діяльності; Розділ 6. Достовірність та законність здійснених витрат; Розділ 7. Законність операцій з власним та залученим капіталом; Розділ 9. Правильність визначення фінансових результатів; Розділ 11. Правильність ведення бухгалтерського обліку;

Опрос